• NAŠEJ ŠKOLE SA UČÍ POMOCOU SMARTBOOKS !

• Skúsenosti a vedecké štúdie potvrdzujú, že tútorské vzdelávanie (jeden žiak – jeden učiteľ) je najefektívnejšie.

Učiteľ používajúci SmartBooks vie zabezpečiť individuálnu výuku a tútorské vzdelávanie a preto aj my na Evanjelickej základnej škole využívame výhody SmartBooks.

Doterajšie výsledky prekonávajú doteraz využívané metódy a pomôcky. Výsledkom sú výrazne lepšie vedomosti, o 2 až 3 stupne lepšie známky, umiestnenie na prvých miestach v prijímacích skúškach.

Riešením je používanie inteligentnej online cvičebnice, ktorá so žiakom precvičuje učivo až do úplného pochopenia a zapamätania. Učenie má vysoký stupeň interaktívnosti a individualizácie preto je pre žiaka zaujímavejšie. Žiak sa učí na vlastných chybách, za ktoré nie je trestaný ale pozitívne je motivovaný.

SmartBooks obsahuje 18 predmetov ZŠ, 4 predmety SŠ, kompletne spracované ako stručná učebnica pre žiakov a inteligentná cvičebnica.

Aktuálne systém využíva viac ako 100 základných škôl a dosiahnuté výsledky sú veľmi pozitívne.

Systém sa vyvíjal 10 rokov v spoločnosti SmartBooks, a.s., pričom sa na ňom podieľalo viac ako 100 učiteľov z praxe.

Plošné nasadenie SmartBooks do všetkých škôl zásadne zvýši vedomosti žiakov a výrazne zlepší pozície Slovenska v medzinárodných PISA testoch.