Navigácia

Informácie a oznamy školskej jedálne EZŠ Palisády 57 Bratislava

Elektronický stravovací systém (ESS)
informácie pre stravníkov a rodičov

 

 

Školské jedálne na EL Vranovská a EZŠ Palisády používa elektronický stravovací systém. Pre rodičov, žiakov, študentov a zamestnancov školy to predovšetkým predstavuje uľahčenie, sprehľadnenie  a zefektívnenie spôsobu stravovania.

Všetky potrebné údaje k stravovaniu sú prístupné až po prihlásení do Edupage príslušnej školy (IŽK). Noví žiaci a študenti (rodičia) obdržia prihlasovacie údaje na začiatku školského roka.

Základná charakteristika systému

1. Žiak, študent a zamestnanec používa namiesto papierového stravného lístka malý plastový čip (alebo ISIC preukaz), ktorý mu zostáva natrvalo. Šeky na úhradu ani stravné lístky nepoužíva.

2.  Odhlasovanie a opätovné prihlasovanie stravy robí užívateľ (rodič / žiak / študent / zamestnanec) elektronicky - rýchlo a pohodlne cez Edupage stránku školy alebo mobilnú aplikáciu Edupage (dostupnú pre systémy Android a iOS).

3. Všetky potrebné údaje k stravovaniu a jeho plné manažovanie  sú k dispozícii po prihlásení do Edupage stránky školy, ktorú stravník navštevuje aj podstatná časť aj v mobilnej aplikácii Edupage:

 • Platobné údaje k úhrade za stravu
 • Kompletný prehľad platieb
 • Možnosť nastaviť číslo účtu na vrátenie preplatkov
 • Aktuálna výška kreditu na stravu s informáciou o dátume, dokedy kredit postačuje
 • Jedálny lístok s možnosťou odhlasovania / prihlasovania obeda a s údajom či bola strava vydaná
 •  Informácie týkajúce sa stravovania sú vždy aktualizované a uverejnené na Edupage stránke školy v hlavnom menu vľavo Školská jedáleň

4.  Elektronické prihlasovanie na stravu v novom školskom roku 2018/19. Z domu alebo odkiaľkoľvek  - cez webový formulár.

 
Máte ďalšie otázky? Pozrite si súbor často kladených otázok (FAQ) kliknutím na podstránku ESS - FAQ v hornej záložke tejto stránky alebo kliknite na tento odkaz.


 

Našli ste v texte chybu? Napíšte nám, prosím, na: jedalen@evlyceum.sk. Ďakujeme.

 

Kontakt

 • Evanjelická základná škola
  Palisády 57
  811 06 Bratislava
 • 02 52 967 389 (sekretariát školy)
  SMS: 0911 913 667
  zakladna.skola@evlyceum.sk

Právne informácie

Vyučovanie