Informácie a oznamy školskej jedálne EZŠ Palisády 57 Bratislava

Elektronický stravovací systém (ESS)
informácie pre stravníkov a rodičov

Školské jedálne na EL Vranovská a EZŠ Palisády používa elektronický stravovací systém. Pre rodičov, žiakov, študentov a zamestnancov školy to predovšetkým predstavuje uľahčenie, sprehľadnenie  a zefektívnenie spôsobu stravovania.

Všetky potrebné údaje k stravovaniu sú prístupné až po prihlásení do Edupage príslušnej školy (IŽK). Noví žiaci a študenti (rodičia) obdržia prihlasovacie údaje na začiatku školského roka.

Základná charakteristika systému

1. Žiak, študent a zamestnanec používa namiesto papierového stravného lístka malý plastový čip (alebo ISIC preukaz), ktorý mu zostáva natrvalo. Šeky na úhradu ani stravné lístky nepoužíva.

2.  Odhlasovanie a opätovné prihlasovanie stravy robí užívateľ (rodič / žiak / študent / zamestnanec) elektronicky - rýchlo a pohodlne cez Edupage stránku školy alebo mobilnú aplikáciu Edupage (dostupnú pre systémy Android a iOS).

3. Všetky potrebné údaje k stravovaniu a jeho plné manažovanie  sú k dispozícii po prihlásení do Edupage stránky školy, ktorú stravník navštevuje aj podstatná časť aj v mobilnej aplikácii Edupage:

• Platobné údaje k úhrade za stravu
  • Kompletný prehľad platieb
  • Možnosť nastaviť číslo účtu na vrátenie preplatkov
  • Aktuálna výška kreditu na stravu s informáciou o dátume, dokedy kredit postačuje
  • Jedálny lístok s možnosťou odhlasovania / prihlasovania obeda a s údajom či bola strava vydaná
  •  Informácie týkajúce sa stravovania sú vždy aktualizované a uverejnené na Edupage stránke školy v hlavnom menu vľavo Školská jedáleň

4.  Elektronické prihlasovanie na stravu v novom školskom roku 2018/19. Z domu alebo odkiaľkoľvek  - cez webový formulár.

Máte ďalšie otázky? Pozrite si súbor často kladených otázok (FAQ) kliknutím na podstránku ESS - FAQ v hornej záložke tejto stránky alebo kliknite na tento odkaz.

Našli ste v texte chybu? Napíšte nám, prosím, na: jedalen@evlyceum.sk. Ďakujeme.